Gruzja 2008
Dojazd
Relacja
Uczestnicy
Podsumowanie


Trekking - informacje
Informacje praktyczne
Co warto zobaczyć
Ludzie, obyczaje, kuchnia


Strona główna
Gruzja 2008Uczestnicy


        WIOLETTA - jedyna przedstawicielka płci pięknej wśród zmaskulinizowanej ekipy. "Amatorka" zimnych kąpieli i nurkowania w kaukaskich strumieniach, dzielnie odpierająca "zaloty" swaneckiego policjanta. Z racji swej płci jest zmuszona chodzić po Tuszetii opłotkami.

        ARTUR - nauczyciel z Podkarpacia. Fascynat starych motorów i rowerów oraz ciężkiego brzmienia. Ekspert od języka rosyjskiego po kilku kieliszkach cza - czy. Autor słynnych wycieczkowych maksym i nasz obrońca przed kaukaskimi psami ("Idu w sabaku!").        ADAM - student ze "stolycy" zwany przez to "Warszawskij". Jedyny blondyn w ekipie wzbudzający swym kolorem włosów zainteresowanie płci niewieściej. Całkowity niemal abstynent, co w Gruzji nie uchodzi płazem. Zwolennik kaukaskich krajobrazów, wśród których może zamieszkać nawet z Helgą z Niemiec (choć zdecydowanie woli blondynki z Brazylii).

        ROBERT - zwolennik biwakowania "wśród wichrów i śniegów" na wysokich przełęczach, gdzie z uporem topi śnieg, by dostarczyć załodze wody pitnej. Ma awersję do kaukaskich owczarków, a z wyjazdu pamięta szczególnie pewną żydowską wycieczkę, z którą odjechał w siną dal jego ulubiony polar.