Rumunia 2006
Trasa w Fogaraszach
Relacja
Galeria
Informacje praktyczne
Załoga


Strona główna
Rumunia 2006Załoga


        MARIA - studentka inżynierii środowiska. Zwolenniczka częstych posiłków na szlaku. Poobijane łokcie i kolana zawdzięcza między innymi rzucaniu się w dół w celu pomocy innym. Nie zabraknie jej na żadnym zdjęciu - nawet nieproszona ustawia się przed obiektywem. W Rumunii podobają się jej góry, góry, góry, chmury i najbardziej gwiaździste niebo, jakie w życiu widziała. I oczywiście jedzenie i góry Bucegi!

        WIOLETTA - w Rumunii w równym stopniu interesują ją góry, co wioski, miasta i miasteczka. Odważny czyścioszek - potrafi się umyć nawet w najbardziej lodowatym strumyku. Podczas wyjazdu testuje możliwości swej nowej cyfrówki i stara się dogadać po włosku z rumuńskim Cyganem, który zna język polski. Rumunię ceni jako miejsce z niesamowitym klimatem, do którego można uciec od zgiełku współczesnego świata.        SZYMON - kolega z roku Marysi. Miłośnik domowych pieleszy i łazienkowych udogodnień (marzenia o sedesie na szlaku). Ekspert w trikach a la "Gwiezdne wojny" - przez cały wyjazd nosi w plecaku swój odpowiednik "świetlnego miecza". Zwolennik ekonomicznego jedzenia, maczania kawałków pieczywa w serku w celu wydobycia głębi smaku i przeliczania cen nie na polskie pieniądze, lecz na ilość bułek.

        ROBERT - potrafi 15 minut czekać, aż mgła ustąpi i będzie można zrobić wymarzone zdjęcie. W górach nie odstępuje swoich kijków na krok oraz preferuje wczesne wstawanie ( wyłącznie w górach ). Miłośnik swojej "Żony" Wioletty, przytulnych knajpek Sybina i architektury cerkiewnej.

Aż trudno uwierzyć, że wytrzymaliśmy ze sobą ponad dwa tygodnie, a jednak było to możliwe !!!
Poniżej kilkanaście zdjęć już bardziej na poważnie